-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10. Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Rozměr

Pro montáž

Návod na montáž Stáhnout PDF

Psací stůl GENTLEMAN 160 cm

 

Stylový kancelářský stůl z klasické kolekce Prestige. Vyroben se zvláštním důrazem na detaily. Zdoben jemným vyřezáváním, v čelní části se nachází jemný reliéf. Deska s výrazně vyznačenou římsou. Stůl je vhodný do menších kanceláří. 

 

Jeho výhodami jsou:

    • Vložka z ekologické kůže, která chrání desku před poškrábáním. 
    • Průchodky, které udržují kabeláž na správném místě.

Ke stolu je možné vybrat i přídavný díl a kontejner ve stejném odstínu. Díky tomu bude nábytek působit konzistentně a kancelář se stane elegantním a komfortním pracovním místem. 

 

Kolekcia PRESTIGE

Kancelářský nábytek z kolekce Prestige
je dýhován vysoce kvalitním dřevem v krásném odstínu teplého koňaku. Tato metoda úpravy dřeva dodává povrchu nábytku na kvalitě. Dýhovaný nábytek si uchovává půvab přírodního dřeva a je příjemný na dotek. Díky exkluzivní kolekci kancelářského nábytku Prestige bude Vaše pracovna zařízena reprezentativně a současně komfortně.


Dýhovaný nábytek, nebo jaký nábytek?

Dýha je tence nařezaná vrstva dřeva obarvená mořidlem v požadované barvě. Na závěr je opatřena lazurou, která dodává povrchu hloubku, zvýrazňuje rozmanitost kresby a chrání dřevo před vnějšími vlivy. Dýhovaný nábytek si zachovává půvab přírodního dřeva, je odolný a příjemný na dotek. Nábytek z kolekcí Prestige je dýhovaný dřevem v krásném odstínu teplého koňaku a je elegantní a nadčasový.