-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10. Doprava zdarma od 8 000 Kč.

Práce v Bemondi

Nahrávám...

Proč právě Bemondi? 

U Bemondi je důležitá zodpovědnost a spolupráce. Zakládáme si na týmové spolupráci, protože efektivita tkví v celku všech činností členů týmu. Sestavujeme vždy sehraný tým, v němž je důležitý každý člen. Pečujeme o dobrou pracovní atmosféru a rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. 

V každé etapě spolupráce nabízíme podporu a školení. Novým zaměstnancům zajišťujeme specializované zaškolení a začlenění do povinností a přátelskou atmosféru.

Vybíráme si vždy zodpovědné a zapálené osoby, které milují to, co dělají. Osoby, které s vášní sobě vlastní realizují jim svěřené úkoly. Osoby, které věří v to, co dělají. Pečujeme o to, aby každý z nás měl pocit, že společně pracujeme na úspěchu firmy a společně se přičiňujeme o její rozvoj.

Snažíme se o to, aby byla společnost Bemondi místem, v němž můžou zaměstnanci každodenně rozvíjet svou kreativitu, své kompetence, realizovat své cíle v přátelské atmosféře.

Naše hodnoty 

  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • spokojení zákazníci
  • iniciativa
  • týmová práce
  • rozvoj
  • tvůrčí myšlení

Benefity

Lidé v Bemondi

Prodej / zákaznický servis

Každý den poskytujeme zákaznický servis e-mailem, telefonicky i osobně. Vzájemně si sdělujeme odborné znalosti o námi prodávaném zboží. Své zákazníky máme rádi, pečujeme o dobré vztahy s nimi. Pečujeme o to, aby byla kvalita zákaznického servisu na co nejvyšší úrovni, aby zákazníci cítili naši podporu v každé etapě nákupů v obchodě Bemondi. Poskytujeme také poprodejní servis, je-li nutný. Náš pozitivní postoj vůči zákazníkům přispívá k dobré atmosféře, která převládá při nákupu a vede k oboustranné spokojenosti z provedené transakce.

Logistika

V oddělení logistiky řídíme logistické procesy, zabýváme se odborným a efektivním plánováním dovozu zakoupeného zboží našim zákazníkům. Současně pečujeme o to, abychom minimalizovali náklady za dopravu a optimalizovali řešení. Jsme vybaveni vlastním vozovým prakem, což je zárukou, že bude zboží k zákazníkovi dodáno bezpečně. Při plánování trasy zohledňujeme potřeby a možnosti našich klientů, takže spolupráce s nimi probíhá ve velmi dobré atmosféře. Kontakt se zákazníky máme rádi a zaručujeme jim odborný servis a podporu.

Sklad

Ve skladu se zabýváme přejímkou dodávek a přípravou zboží ke správnému uspořádání ve skladu. Pečujeme o správné označení zboží. Kontrolujeme kvalitu dodaných produktů.  Provádíme veškeré činností spjaté s přípravou zboží k odeslání. V našem týmu počítáme s přesností, fyzickou zdatností, schopností obsluhovat skladové vybavení, logistickými schopnosti a také s uměním týmové práce. 

Design Studio

Pečujeme o vizuální stránku naší firmy. Vytváříme zajímavé a inspirativní interiéry v našem showroomu. Pořizujeme fotografie v krásně zařízených interiérech. Pečujeme o vizuální koncepci internetových stránek společnosti Bemondi. Připravujeme návody pro montáž nábytku, aby byla jejich aplikace co nejsnazší. Účastníme se veletrhů zaměřených na interiéry a jiných akcí spojených s naším oborem, protože chceme mít aktuální informace ze světových trhů zaměřených na interiéry. Díky nám vypadá kancelářský prostor Bemondi tak atraktivně a internetové stránky přitahují pozornost úchvatně vyhlížejícími fotografiemi. I díky nám jsou kanceláře, byty a domy našich klientů tak krásné. 

Personální oddělení / HR 

V personálním oddělení/ HR jsme odpovědní za příjem nových zaměstnanců, jejich motivaci k co nejlepšímu plnění jejich povinností, za přípravu a provádění specializovaných školení. Disponujeme odbornými znalostmi k tomu, abychom z velkého množství kandidátů, kteří u nás chtějí pracovat, vybrali ty nejlepší. Jsme lidem otevření, umíme s nimi komunikovat, jsme mostem mezi zaměstnanci a vedením.  Náš profesionální přístup k přijatým zaměstnancům má vliv na jejich rozvoj, zajištění jim správných a nezbytných školení, coaching.

Finanční oddělení 

Ve finančním oddělení, ve zkratce, řídíme finance firmy, zabýváme se finančním servisem. Pečujeme o řádnou realizaci všech plateb. Dohlížíme na to, aby finanční činnosti společnosti byly v souladu s platným právním řádem, daňovými předpisy i pracovním právem. Důležité je pro nás také to, aby byly tyto činnosti v souladu s potřebami a standardy společnosti Bemondi. V této oblasti jsme kompetentní, působíme ve prospěch společnosti, vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že bude ve finančních a právních otázkách vše v pořádku.