-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10. Doprava zdarma od 8 000 Kč.

O společnosti Bemondi

Nahrávám...

Začínali jsme před mnoha lety jako malý obchod s nábytkem, který se nacházel na okraji Varšavy, prodávali jsme nábytek přes internet. Z počátku naše nabídka zahrnovala kancelářský nábytek a stylový nábytek do bytů a domů, a samotný prodej jsme vedli jen na území Polska. Postupně jsme sortiment rozšiřovali, rozvíjeli jsme se, nabírali jsme zkušenosti.  Dnes náš nábytek prodáváme zejména v Německu, Rakousku, České republice, na Slovensku a v Itálii. Dodáváme zboží po území celé Evropy. V plánu máme vstup na další trhy. Změnili jsme své sídlo na aktuální, které se nachází na ul. Bokserska 66A ve Varšavě. V blízkosti se nachází také naše skladu, díky čemuž naše zboží zákazníkům dodáváme ještě efektivněji. Možností je také bezplatný osobní odběr nakoupeného nábytku. Naší výhodou je rychlá doprava a dostupnost zboží na skladě. Pro naše zákazníky jsme také otevřeli showroom, aby nás každý mohl navštívit, výběr konzultovat, prohlédnout si nábytek z blízka, a dát si s námi dobrou kávu.  

Mezi zkušenosti našeho nábytkového obchodu Bemondi jsou úspěchy, kterých dosahujeme zejména díky angažované práci našich zkušených týmů. Na své kontě máme však také porážky, z nichž jsme si vzali ponaučení. Díky tomu jsme nyní moudřejší, víme, jak jim předcházet v budoucnu. Součtem a výsledkem těchto dobrých i špatných zkušeností je to, v jaké fázi se nyní nacházíme. 

Firma Bemondi je několikanásobným vítězem ceny Orły Meblarstwa, a to jak za rok 2020 tak i za rok 2021. Tato cena je udělována lídrům v oboru, kteří jsou vysoce hodnoceni svými zákazníky. Naši zákazníci nám udělili 9,2/10 bodů, čímž hodnotili naši vysokou kvalitu produktů i kvalitu obsluhy. 

Showroom Bemondi v Mnichově

Spokojení zákazníci

Směr, kterým se snažíme jít, nám určují naši spokojení zákazníci. To oni jsou pro nás nejdůležitější. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a náš přístup je zárukou, že se k nám zákazníci rádi vracejí.

Zajišťujeme komplexní obsluhu od projektu, až po jeho realizaci. Svým zákazníkům poskytujeme poradenství také v oblasti projektování, naši proškolení obchodníci připravují aranžmá interiérů. V každé etapě nákupního procesu nabízíme profesionální podporu. 

Showroom Bemondi v Mnichově

Nabídka

Nabídka obchodu Bemondi zahrnuje jak moderní kancelářský nábytek, tak i nábytek do bytů a domů. Zakládáme si na originalitě, proto máme kromě stylového, univerzálního nábytku také specializovaný nábytek, který uspokojí i velmi náročné zákazníky. Jedná se o nábytek ve francouzském, anglickém stylu, dřevěný nábytek v zajímavých formách. Jsme otevřeni všem návrhům zákazníků a potřebám trhu, což se rovněž promítá do kvality a rozmanitosti nabídky společnosti Bemondi, která se neustále mění a je stále atraktivnější. Doporučujeme prohlédnout si naše výjimečné a zajímavé kolekce nábytku.

Naše kolekce Zobrazit víc