-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10. Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Rozměr

Pro montáž

Návod na montáž Stáhnout PDF

Taburet LALIQUE

 

Vlastnosti:

 

  • Stolek s rozměry 35 x 45 x 45 cm
  • Čalouněný textilií v barvě champagne
  • Esovité nohy zdobené dekorem s motivem růže
  • Elegantní přepych ve francouzském stylu

Čalouněný stolek Lalique. Esovité nohy jsou zdobeny dekorem s motivem růže, které jsou charakteristické pro nábytek z kolekce La Perle. Jedná se o ideální doplněk stylového toaletního stolku nebo psacího stolu. Vhodný ke kombinaci s ostatním nábytkem z kolekce La Perle. V nabídce jsou skříně, komody, postele. Kombinací tohoto výjimečného nábytku získá uživatel krásný interiér s útulnou atmosférou.

 

Kolekce nábytku La Perle to je výjimečná pozvánka do světa poezie, kde se rafinovaný luxus mísí s krásným provedením. Sofistikované dekorace jsou protkány tlumenou vanilkovou bílou. Charakteristickými prvky kolekce La Perle to je bohaté zdobení a vyřezávání, lesklé knopky a úchytky, postříbřené růžové vzory. 

 

Tato kolekce je určena do vysokých prostorných interiérů, kde bude jejich provedení adekvátně prezentováno. Jedná se o vytvoření deluxe interiéru velmi snadným způsobem. Kolekce splní rovněž očekávání milovníků glamour stylu a těch, kteří rádi experimentují. Správně aranžovaný nábytek z kolekce La Perle v minimalistickém interiéru kombinuje klasický a moderní styl.