Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Počet dvířek

Prosklený

Rozměr

Pro montáž

Druh montáže

Skříň ETNICA II

 

Vlastnosti:

 

  • Skříň na oblečení s rozměry 106 x 55 cm
  • 2 dveře, dekorativní roštová dvířka
  • 2 otevřené police
  • Vyvýšené nožky
  • Vyrobeno ze dřeva
  • Dřevěné úchytky na dveřích 
  • Viditelná kresba a struktura dřeva a suky, které jsou doplňkovou dekorací 

Skříň na oblečení Etnica II, vyrobená ze dřeva, mořená. Originální čelní strana s rošty. Je objemná, obsahuje uzamykatelné police a navíc 2 otevřené. Skříň s povrchovou úpravou v rustikálním stylu, vhodné ke kombinaci s dalšími dekorativními prvky a nábytkem z kolekce Woodside.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.