Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Barva

Materiál

Kolekce

Styl

Pro montáž

Rozměr

Prosklený

Regál PLATINUM 25

 

Vlastnosti:

  • Kancelářský regál s rozměry 80 x 40 x 200 cm
  • Dolní segment uzavřen, 2-dveřový
  • Horní část otevřená a vybavená policemi 
  • Vyroben z vysoce kvalitní melaminové desky, povrchová úprava v barvě tmavého ořechu
  • Hřbety polic vyrobeny z kartáčované oceli 
  • Funkční nábytek k ukládání nejen dokumentů

Kancelářský regál Platinum 25 s uzavřeným dolním segmentem. V horní části se nachází police pro ukládání šanonů nebo dekorativních předmětů. Je univerzální, vhodný do každého kancelářského prostoru. Povrchová úprava regálu je stejná jako u ostatního nábytku z kancelářské kolekce Platinum. Dle potřeb jej lze vzájemně kombinovat, vždy tak získáte konzistentní kancelářskou sestavu. V nabídce jsou psací stoly v různých rozměrech, skříně, regály a komody.

 

Kolekce kancelářského nábytku Platinum je určena do velkých, moderních kancelářských prostor. Charakteristická je zajímavou barevností a moderním, surovým designem. Tmavý ořech, ve kterém je provedena povrchová úprava nábytku, a dominující v celé kolekci Platinum, je spojena s grafitovými doplňky. Tuto stónovanou, tmavou barevnost nábytku oživuje kartáčovaná ocel, z níž je vyrobena základna psacích stolů a konstrukce skříněk a regálů.

 

Kolekce kancelářského nábytku Platinum je odpovědí na otázku, jak může vypadat moderní, funkční psací stůl, kancelář budoucnosti. 

Výrobky v podobném stylu