Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Materiál

Kolekce

Rozměr

Pro montáž

Druh montáže

Barva

Psací stůl CARTHORSE

 

Vlastnosti:

  • Psací stůl / konzole s rozměry 130 x 58 x 75 cm
  • Malá zásuvka uprostřed desky
  • Vysoké lehce naklopené nohy
  • Celý vyroben z přírodního borovicového dřeva 
  • Viditelná kresba slují, nejednotná struktura dřeva
  • Mořeno ekologickým lakem do dubového odstínu 
  • Lehká konstrukce syrová forma

Psací stůl / konzole Carthorse, vyroben z borovicového dřeva. Krása tohoto nábytku tkví v jeho jednoduchosti a lehkém provedení. Určen do rustikálních interiéru, ale vhodné také do eklekticky zařízených prostor. Nejlepšího efektu dosáhnete kombinaci psacího stolu s dalším nábytkem z kolekce Woodside.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu