Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Pro montáž

Barva

Rozměr

Kolekce

Materiál

Pohovka NANA II

 

Vlastnosti:

 

  • 3-místná pohovka, rozměry: 195 x 88 x 75 cm

  • Geometrické tvary, jednoduché linie

  • Rám z borovicového dřeva

  • Sedák a opěradlo čalouněné lnem

  • Výrazná kresba prstenů ve struktuře dřeva

  • Mohou existovat neaktivní stopy po hmyzu

  • Mořené ekologickým lakem

  • Rustikální styl

3-místná pohovka Nana II. Konstrukce je vyrobena z pevných desek. Výhodou pohovky je její geometrický tvar a harmonická kombinace přírodních materiálů: dřeva a lnu. Rustikální styl s moderním nádechem bude působit pěkně v každém interiéru. Dobrým řešením je gauč kombinovat s jiným nábytkem a doplňky z kolekce Woodside.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu