-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10. Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Barva

Rozměr

Pro montáž

Taštičková MATRACE Bolonia

 

Popis:

Model matrace BOLONIA patří do skupiny taštičkových matrací. Taštičkové pružiny jsou vyrobeny technologií NanoHARD. Dvojitě kalený drát výrazně prodlužuje životnost pružin. Rozdělení matrace do 7 zón různé tvrdosti zajišťuje ergonomickou pozici těla během spánku. Nezávislá práce pružin eliminuje efekt ohýbání velké plochy matrace při současném stlačení malé plochy. Použitá technologie zajišťuje stabilitu celé matrace. Díky tomu, jakýkoliv druh otáčení nebo vrtění druhá spící osoba nepocítí. Taštičkové jádro je obklopeno polyuretanovou flexibilní pěnou T25. Povrch matrace je chráněn latexovým obalem, který zajišťuje správnou prodyšnost, a tím zabraňuje nadměrnému pocení během spánku.

 

Složení:

 

  • Perforovaný latex: 1,5 - 2 cm
  • Polyuretanová pěna T25: 2 cm
  • Tloušťka vnější textilie: 1 cm
  • Výška pružin: 10 cm
  • Polyuretanová pěna T25: 2 cm

 

Složení matrace:

 

  • 7-zónové taštičkové pružiny

Pružiny dělí matraci na 7 zón, z nichž každá má dostatečnou oporu pro danou část těla. Pružiny fungují nezávisle na sobě, proto spící lidé vedle sebe, necítí nepohodlí v důsledku pohybu druhé osoby. Matrace se také skvěle hodí pro osoby s odlišnou tělesnou hmotností, jelikož nedochází k prohýbání matrace směrem k těžší osobě.

 

  • Latex

Má širokou škálu antialergických vlastností, dokonale chrání proti plísním, roztočům a mikroorganismům. Latex se vyznačuje vysokou pružností a odolností proti opotřebení. Lze jej používat mnoho let bez viditelných změn v struktuře a vlastnostech. Vrstva perforovaného latexu se přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje efektivní ventilaci během spánku. Při každém pohybu vrstva latexu pracuje a vnitřní kanály přivádějí do matrace vzduch.

 

  • 2 cm polyuretanová pěna

Vysoce kvalitní pěna je dodatečnou výplní matrace. Tato pěna je vysoce odolná proti deformacím a ohybům. Poskytuje přiměřené odpružení těla, má vzdušnou strukturu, je pružná a elastická.

 

  • Čalouněná rozpěrka

Přírodní rozpěrka odděluje vrstvu pružin od pěnové vrstvy. Přírodní  plsť může výrazně prodloužit životnost matrace a také posílit její strukturu. Výhodou plsti je také její vysoká pružnost a přilnavost k danému povrchu.