-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Pro montáž

Návod na montáž Stáhnout PDF

Lavice LALIQUE

 

Vlastnosti:

 

  • Čalouněná lavice s rozměry 120 x 43 x 47 cm
  • Ohýbané nohy s dekorem ve formě růže
  • Sedadlo čalouněna textilií v barvě champagne
  • Vyrobena z pevné MDF desky lakované vícečetně ekologickým pigmentačním lakem v barvě ecru
  • Elegantní přepych ve francouzském stylu

Neobvykle elegantní čalouněná lavice Lalique. Navržena jako doplněk k posteli, ale může sloužit také k jiným účelům. Vhodná k umístění do předsíně nebo obývacího pokoje. Ideální ke kombinaci s nábytkem z kolekce La Perle. V nabídce jsou postele, skříně, komody, stolky a jiné. Sestavením nábytku z kolekce La Perle jednoduše docílíte stylově zařízeného interiéru. 

 

Kolekce nábytku La Perle to je výjimečná pozvánka do světa poezie, kde se rafinovaný luxus mísí s krásným provedením. Sofistikované dekorace jsou protkány tlumenou vanilkovou bílou. Charakteristickými prvky kolekce La Perle to je bohaté zdobení a vyřezávání, lesklé knopky a úchytky, pozlacené růžové vzory. 

 

Tato kolekce je určena do vysokých prostorných interiérů, kde bude jejich provedení adekvátně prezentováno. Jedná se o vytvoření deluxe interiéru velmi snadným způsobem. Kolekce splní rovněž očekávání milovníků glamour stylu a těch, kteří rádi experimentují. Správně aranžovaný nábytek z kolekce La Perle v minimalistickém interiéru kombinuje klasický a moderní styl.

 

V uspořádání jsme použili:

Lavice LALIQUE kolekce LA PERLE Postel 180x200 CHIARA kolekce LA PERLE Toaletní stolek se zrcadlem AMARIGE kolekce LA PERLE Noční stolek ELISA kolekce LA PERLE