-10% na celou nabídku se slevovým kódem BEMONDI10. Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Rozměr

Pro montáž

Návod na montáž Stáhnout PDF

Konzolový stolek LOLITA

 

Vlastnosti:

 

  • Konzola s rozměry 120 x 50 x 78 cm
  • Konzola stojí na štíhlých nohách zdobených dekorem s motivem růže
  • Dekorativní rám s motivem růže
  • Konzola a rám zrcadla vyroben z vysoce kvalitní MDF desky lakované vícečetně ekologickým pigmentačním lakem v barvě ecru
  • Elegantní přepych ve francouzském stylu

Elegantní konzola Lolita. Můžete na ni dát květiny, fotografie nebo jiné dekorace. Stylové detaily ve formě tvarovaných noh stolu a dekoru s motivem růže, konzola je ideální v kombinaci s dalším nábytkem z kolekce La Perle. V nabídce jsou postele, skříně, stoly a jiné.

 

Kolekce nábytku La Perle to je výjimečná pozvánka do světa poezie, kde se rafinovaný luxus mísí s krásným provedením. Sofistikované dekorace jsou protkány tlumenou vanilkovou bílou. Charakteristickými prvky kolekce La Perle to je bohaté zdobení a vyřezávání, lesklé knopky a úchytky, postříbřené růžové vzory. 

 

Tato kolekce je určena do vysokých prostorných interiérů, kde bude jejich provedení adekvátně prezentováno. Jedná se o vytvoření deluxe interiéru velmi snadným způsobem. Kolekce splní rovněž očekávání milovníků glamour stylu a těch, kteří rádi experimentují. Správně aranžovaný nábytek z kolekce La Perle v minimalistickém interiéru kombinuje klasický a moderní styl.