Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Barva

Kolekce

Počet dvířek

Počet zásuvek

Styl

Materiál

Rozměr

Prosklený

Pro montáž

Botník FOUR SEASONS

 

 

Vlastnosti:

 

  • Skříňka na boty, rozměry 90 x 48 x 100 cm
  • 2 zásuvky, 2 dveře s imitací zásuvek
  • Vyrobena z přírodního borovicového dřeva
  • Kované úchytky na zásuvkách i dveřích
  • Nízké nožky
  • Mořena ekologickým lakem
  • Viditelná struktura dřeva
  • Rustikální styl

Skříňka na boty z kolekce Woodside. Vyrobena z borovicového dřeva zachovává její přirozenou barvu a viditelnou strukturu dřeva. Zásuvky zjednodušují ukládání předmětů, police na boty jsou uzavřené, na dveřích jsou imitace zásuvek. Celek pak působí jako komoda. Skříňka je provedena v rustikálním stylu, ale vhodné sestavení s moderním nábytkem bude ideální také do eklekticky zařízené předsíně.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu