Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Barva

Kolekce

Styl

Materiál

Rozměr

Prosklený

Pro montáž

Televizní stolek GEOMETRY

 

Vlastnosti:

 

  • Geometrická masivní forma
  • V horní části 2 zásuvky
  • Zachovaná struktura dřeva

Televizní stolek Geometry. Jednoduchý a zároveň originální geometrický televizní stolek. Ideální pro rustikálně nebo loftově zařízený obývací pokoj. Vhodný do interiérů, kde se moderní styl snoubí s přírodními materiály, z nichž je vyroben nábytek a další doplňky. Vzhledem k tomu je vhodné se zaměřit na kolekci, která obsahuje široké spektrum takových prvků.  

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu