Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Rozměr

Pro montáž

Skříňka DREAM

 

Vlastnosti:

  • Knihovna s rozměry 60 x 40 x 85 cm

  • 2 police a zásuvka

  • Zvednuté nohy

  • Celý vyrobený z borovicového dřeva

  • Dřevěná rukojeť na zásuvce

  • Viditelná kresba prstenů ve struktuře dřeva

  • Mohou existovat neaktivní stopy po hmyzu

  • Rustikální styl

Vysněná malá knihovna Dream. Může sloužit i jako noční stolek nebo obývací skříňka na ozdobné doplňky. Je vyrobena výhradně z dřeva a zapadá do tradičního rustikálního stylu. Hodí se také jako doplněk do interiérů zařízených v moderním podkrovním stylu s kovanými kovovými doplňky. Obzvláště dobře se hodí k nábytku z kolekce Woodside.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu