Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...

Postel 180x200 IDYLLIC

Produkt je dostupný 5-15 dnů

Produkt z kolekce WOODSIDE

24 131,00 Kč
Informace o produktu

Kód produktu

Pro montáž

Kolekce

Styl

Barva

Postel 180x200 IDYLLIC

 

Vlastnosti:

 

  • Rám postele vyroben z přírodního borovicového dřeva
  • Vysoké dřevěné přední a zadní čelo postele zdobeno dekorativním roštem 
  • Lakováno ekologickým mořidlem
  • Rozměry matrace: 180 x 200 cm
  • Přírodní materiály  
  • Jednoduchá forma

Dvojitá postel do ložnice Idyllic s vysokým čelem s dekorativním roštem. Vyrobeno z borovicového dřeva, mořeno. Dekorativním prvkem je viditelná kresba dřeva.  Vzhledem k mírně masivnější formě je tato postel vhodná spíše do velkých ložnic. V kolekci Woodside jsou dostupné také komody, skříňky, křesla, stoly a dekorace, které lze libovolně vzájemně kombinovat. Takovým způsobem zařízený interiér bude výjimečný v každém směru. 

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu