Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...

Postel 180x200 GAIA

Produkt je dostupný 5-15 dnů

Produkt z kolekce WOODSIDE

34 476,00 Kč
Informace o produktu

Kód produktu

Pro montáž

Kolekce

Styl

Barva

Postel 180x200 GAIA

 

Vlastnosti:

  • Rozměry vhodné matrace: 180 x 200 cm
  • Dekorativní konstrukce pro baldachýn 
  • Vysoké zadní čelo z příčně uspořádaných lamel
  • Celé vyrobeno z masivního borovicového dřeva 

Postel s konstrukcí pro baldachýn Gaia. Neobvykle dekorativní nábytek ideální do každé prostorné, vysoké ložnice. Jedná se o moderní návrh na využití tradiční postele s baldachýnem. Konstrukce může být inspirací pro vybavení ložnice mnoha způsoby. Může být ve verzi sauté, je možné k ní připnou baldachýn, lze na ní zavěsit světelné girlandy nebo ji využít jiným vlastním způsobem. Omezení jste pouze svou představivostí. Postel je vhodná k dalšímu nábytku z kolekce Woodside, jsou dostupné také skříňky, komody, křesla a dekorativní doplňky.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu