Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Barva

Materiál

Rozměr

Pro montáž

Pohovka PACIFIC III

 

Vlastnosti:

 

  • Geometrické tvary, jednoduché linie
  • Rám z borovicového dřeva
  • Sedadlo a opěradlo čalouněno lněnou textilií 
  • Dřevo s výraznou strukturou, viditelná kresba dřeva a suků

3-místná pohovka Pacific. Základna a opěrky rukou vyrobeny z pevných obdélníkových dřevěných desek. Charakteristickým prvkem pohovky je geometrická forma a harmonické propojení přírodních materiálů: dřeva a lnu. Rustikální styl v moderním pojetí vhodný do každého interiéru. Dobrou volbou je kompletace pohovky s dalším nábytkem a doplňky z kolekce Woodside.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu