Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Novinka

Noční stolek PERSIMMON

Produkt je dostupný 5-15 dnů

Produkt z kolekce WOODSIDE

4 993,00 Kč
Informace o produktu

Kód produktu

Pro montáž

Kolekce

Barva

Rozměr

Noční stolek PERSIMMON

 

Vlastnosti:

 

  • Uzamykatelný noční stolek, rozměry: 48 x 40 x 50 cm
  • Vyrobeno z borovicového dřeva
  • Viditelné kroužky a uzly
  • Mohou existovat neaktivní stopy po hmyzu
  • Hladké, zaoblené hrany
  • Kovaná rukojeť
  • Mořené ekologickým lakem
  • Rustikální styl

Noční stolek uzamykatelný Persimmon. Díky svým rozměrům dobře poslouží i v malých místnostech. Vyrobené ze dřeva s krásným vzorem prstenů. Skříňka je navržena v rustikálním stylu proto se vyplatí prohlédnout si nabídku nábytku a dekorativních doplňků z kolekce Woodside.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu