Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...

Noční stolek NIGHTTIME

Produkt je dostupný 5-15 dnů

Produkt z kolekce WOODSIDE

Zbývá už jen několik produktů

Akční cena 5 243,00 Kč Běžná cena 8 743,00 Kč
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Styl

Barva

Materiál

Počet zásuvek

Nohy

Rozměr

Pro montáž

Noční stolek NIGHTTIME

 

Vlastnosti:

 

  • Skříňka rozměr 55 x 45 x 55 cm
  • 2 zásuvky
  • Vyrobeno z masivního borovicového dřeva
  • Kované rukojeti na zásuvkách
  • Mořené ekickým lakem
  • Viditelná kresba prstenové struktury dřeva
  • Mohou existovat neaktivní stopy po hmyzu
  • Rustikální styl

Noční stolek Nighttime. Je vyroben ze dřeva a zachovává si jeho přirozenou strukturu a barvu. Malá velikost umožňuje použití skříňky i v malých místnostech. Pasuje do nábytku z kolekce Woodside.

 

Nábytek v rustikálním stylu kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 

 

Rustikální nábytek Woodside je navržen s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý rustikální nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu