Doprava zdarma od 8 000 Kč.
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Kolekce

Barva

Materiál

Rozměr

Pro montáž

Křeslo BLUE BAY I

 

Vlatnosti:

 

  • Rám, opěrky rukou i houpadla vyrobena z borovicového dřeva
  • Dřevo se zachovalou strukturou a kresbou slují

Relaxační křeslo Blue Bay vhodné do obývacího pokoje. Dřevěný rám, opěrky rukou i houpadla jsou geometrických tvarů. Harmonické spojení barev, přírodní borovicové dřevo, to vše jde ruku v ruce s čalouněním v odstínu holubí šedi. Jedná se o moderní přístup k rustikálnímu stylu, který lze jednoduše zakomponovat do městského prostoru. Široký výběr nábytku a rustikálních doplňků z kolekce Woodside vám zjednoduší zařízení zajímavě vyhlížejícího interiéru.  

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu