Doprava zdarma od 8 000 Kč
Nahrávám...
Informace o produktu

Kód produktu

Barva

Kolekce

Styl

Materiál

Rozměr

Prosklený

Pro montáž

Druh montáže

Komoda MELODY

 

  • Vysoká komoda 
  • 5 zásuvek
  • Dřevěné úchytky na zásuvkách
  • Viditelná struktura dřeva a kresba suků

Vysoká komoda Melody. Vyrobená ze dřeva se zachováním jeho struktury. Dobře viditelné suky jsou dodatečnou dekorací. Uspokojí milovníky jednoduchých, tradičních forem. Vhodná do různých interiérů, je univerzální. V obývacím pokoji, v ložnici, ale i v kuchyni, dle představ uživatele, všude si najde své místo. V kombinaci s dalším nábytkem a doplňky z kolekce Woodside bude ideálně plnit svou funkci.

 

Kolekce Woodside je charakteristická jednoduchou, syrovou formou a využitím masivu k výrobě nábytku. Při tvorbě kolekce byl inspirací rustikální styl, ale v novodobém vydání. Charakteristickým znakem je zvýrazněná přírodní barva a výrazná a viditelná struktura dřeva. 


Kolekce je navržena s myšlenkou o takových odběratelích, kteří ocení kontakt s přírodou. Doporučujeme spíše do větších interiérů, kde se bude diskrétní krása jednoduchého nábytku lépe prezentovat. V malých interiérech splní svou funkcí spíše jednotlivé exempláře, např. Křeslo, stůl nebo komoda. Tato kolekce uspokojí také vyznavače eklektismu. Jednotlivý nábytek z kolekce Woodside s dobře sladěnými doplňky ve stylu např. Art Deco, skandinávskými nebo moderními budou působit originálně a zároveň individuálně.

 

Charakteristyka kolekci Woodside

Kolekce Woodside je kolekce ručně vyráběného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a může se lišit od obrázku. Povrch nábytku není zcela rovnoměrný, může se vyskytnout zvlnění, škrábance, chybějící drobný kus materiálu jakož i stopy po řezání.


Povrch je hladký ale ne zcela rovný. V jednotlivých prvcích se mohou objevit stopy po hmyzu ale dřevo je pro uživatele naprosto bezpečné. Povrch byl podroben speciálnímu fumigačním postupu a je chráněn ekologickým lakem.

Výrobky v podobném stylu