O nás

BEMONDI.CZ – tajemství výjimečné relace ceny a kvality

Všechen exkluzivní nábytek, který máme v nabídce, je vyráběn s mimořádnou pečlivostí. Během mnoha let práce v nábytkářské odvětví jsme vybrali partnery, kteří zaručují nejvyšší kvalitu exkluzivního nábytku – pečlivě volí dřevo, kůži a ostatní materiály používané pří vyrobě nábytku a každý jeho detail dopracovávají ručně. Jen od takových firem odebíráme náš nábytek.

V světě, kde spotřebitelé jsou nucení platit za značku nábytku a ne za jeho kvalitu, kde většina lidí kupuje nábytek, který jenejčastěji reklamován a ne ten, který je nejkvalitnější, je náš stylový nábytek něčím výjimečným.

Nábytek umožňuje navodit prostředí klasicky vybavených apartmánů z XIX. Století, budících důvěru kabinetů v renomovaných advokátních kancelářích nebo ložnic, které uklidňují svou harmonií.

Navíc stojí o hodně méně než ostatní nábytek podobné kvality. Během několika dní, zdarma a bez závazků, jej dodáváme až do Vašeho domu. V případě doručení prostřednictvím přepravy naší firmy umožňujeme prohlédnutí zboží před zaplacením. Pokud se Vám nábytek nebude líbit, můžete od nákupu odstoupit bez jakýchkoliv nákladů (neplatíte za zboží, ani za přepravu)!

Vyberte si kancelářský nábytek, nábytek do obývacího pokoje, do ložnice, koupelnový nábytek, nábytek pro děti, pro mládež, rattanový zahradní nábytek anebo nábytek do jídelny.

Více informací a příjezdovou mapu najdete v záložce Kontakt.