Garance spokojenosti

Unikátní záruka spokojenosti.

Platíte teprve, když shlédnete námi dodaný nábytek a pouze tehdy, pokud se rozhodnete, že si ho chcete ponechat. Více o naší záruce spokojenosti.

Uvědomujeme si, že nákup nábytku prostřednictvím internetu se může zdát být riskantní. Přesné popisy a hodně fotografií a také dobré názory o daném produktu nezaručují, že určitě sedne zrovna vám.

Jsme si tak jistí kvalitou námi nabízeného nábytku, že jsme se rozhodli vyjít vstříc očekáváním naších zákazníků a zavedli jsme službu nemající v branži obdobu, která má zajistit vaší maximální spokojenost s naší nabídkou.

Na nábytek nabízený firmou bemondi.cz se vztahuje shora uvedená Záruka spokojenosti. Právě díky této záruce máte jistotu povedených a bezpečných nákupů v našem obchodě.

Naším nejdůležitějším cílem je vaše spokojenost jako zákazníka a budování co nejlepšího mínění o našem obchodě, protože právě úroveň obsluhy určuje vyznačující se vlastnosti obchodu bemondi.cz Zajišťujeme vám nejvyšší kvalitu objednaných produktů, protože počítáme s tím, že se k nám v budoucnu opět vrátíte a stanete se našim stálým zákazníkem.